| Sk8kOsMyN a întrebat:

Cum sa ma comport cu prietena mea? Avem 12 anihee hee Multumesc

Răspuns Câştigător
| Emma a răspuns:

Alint-o
Spune-i ca esti norocos ca o ai

Cumpara-i cadou de ziua ei, a voastra
Invit-o in oras

Arata-i ca tii la ea happy Dar ai grija sa fie reciproc pentru ca poate se crede prea iubita si i se urca la caphappy

Xoxo

2 răspunsuri:
| ĄŇÐİ a răspuns:

Buna...cred ca e prima ta prietena; trebuie sa ii vorbesti frumos si politicos. Vorbeste-i despre ceva care o intereseaza ( asta tu sti ) si totul va iesi bine. Daca alti baieti se iau de ea tu trebuie sa o aperi pentru ca fetele sunt firave.Se va simti bine daca ii spui "te iubesc" si sa o imbratisezi si sa o saruti...Succes!

| Miley a răspuns:

Spune-i ca o iubeti dar nu in exces poate deveni foarte enervant.Fi dragut cu ea nu o supara.Dar ai si grija de ea daca se ea cineva de ea sari la bataiehee heeai fi super.