| Dx_Alexa_1990 a întrebat:

Cum sa ma comport cu iubitul? Este prima mea relatie..si nu prea stiu cum sa ma comport. Eu sunt si mai timida de fel. Apropo, ne vedem zilnic ca suntem la acceasi scoala

7 răspunsuri:
| BassHunter13 a răspuns:

In primul rand dupa numele din ID reiese ca ai 22 de ani. Poate intrebi la vrajeala, dar ma rog asta nu conteaza.
Despre comportament:Fii tu insuti..Baiatul te place pentru cea ce esti, nu pentru cea ce vrei tu sa fi!

| neutrino a răspuns:

Esti timida dar vrei sa joci un joc ce inca nu l-ai inteles, dar e cool. Baiatul te stie, ii place de tine? Daca da, ar trebui el sa-ti arate acest lucru. Nu este suficienta numai dorinta ta.

Răspuns utilizator avertizat
| Andrei7520152 a răspuns:

Nu poti sa-ti programezi comportamentul intr-un fel sau altul in preajma lui. Oricum te va vedea pentru cine. trebuie doar sa te relaxezi cat timp esti cu el, conteaza sa va simtiti bine. daca te simti bine langa el toate vor veni de la sine. deci stai relax, nu te stresa atata

| Q69 a răspuns:

De ce crezi ca trebuie sa ai un anume comportament?
din moment ce este cu tine te place asa cum esti
Carpe Diem!

| resemnat a răspuns:

Fii tu insuti!

Adevaratul barbat stie cum sa aprecieze asta!

| ByMine a răspuns:

Asa am simtit si eu oh go on dar dupa ceva timp am observat ca nu trebuie sa ai un anume comportament, cand esti intr-o relatie totul vine de la sine, o sa vezi tu tongue Poate daca incerci sa ai un comportament anume nu te mai place happy sper ca te-am ajutat, mult succes