| Ioana_8590 a întrebat:

Ma masturbez zilnic, si nu am nimic, nici macar orgasm. e grav?

11 răspunsuri:
| adi4ever a răspuns:

Cati ani ai?

| Mihaic93 a răspuns:

Zilnic e cam grav...chiar asa disperata esti?

| rockirm a răspuns:

Zilnic ...hmmmmm ...vezi ca incet incet psihicul tau capata dependente si nu e bine. da grav este. incearca sa te calmezi si sa descopei tot prin masturbare si relatie normala ce iti place mai mult. experienta aplicata la momentul ideal da rezultata excelente. asa ca analizeaza toate miscarile pozitiile si fanteziile si cu timpul vei reusi

| mutty a răspuns:

Eu_mutty, rezolv orice problema de genu astawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru tine, masturbarea a devenit un sport? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai nimic? Dar ce ai vrea sa ai cand te masturbezi. otita?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ai degetul prea micwinking.
dogtor a. la (amsterdam)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ai degetul prea mic.
dogtor a. la (amsterdam)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e grav...las-o mai moale, sau ia-ti un prietenwinking

| dayanera a răspuns:

Incearca sa nu mai faci asta si nu vei pati nimic.Ai incredere.Sarbatori fericite.

| ANONIM_7367 a răspuns:

Depinde... Poate nu mai e la fel de buna mana si trebuie sa treci la ceva "natural"...
Incearca sa faci sex si vezi daca ai orgasm daca nu...viziteaza un ginecolog...