| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea avea un orgasm mai intens cand ejaculez?

7 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Pai depinde ce faci tu, daca te masturbezi sau faci sex, oricum varianta care o zic eu acum merge pentru amandoua: cred ca sti ce e ala preludiu (daca nu cauta pe net, citesti un articol de cateva randuri si intelegi, e vb despre timpul de asteptare inainte de a face sex/masturbare), deci inainte de a face actul sexual ai rabdare putin, sa te exciti mai mult, preludiul sa fie cat mai lung dar nici prea... apoi cand incepi sa faci actul propriu zis nu o fa ca turbatul, trebuie sa fie cv la viteza medie (la masturbare), la sex privesteti partenera, pipaie si tu sanii, sarut-o...
Foarte important, pentru un orgasm cat mai profund (indiferent ca e sex sau mast.) fa o pauza de cateva zile bune, o saptamana sa zicem, nu o fa in fiecare zi ca asa nu vei mai avea orgasm prea mult.
Sper ca team ajuat. Funda? plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

| lolly a răspuns:

Ti-o imaginezi pe Bianca Draguseanu in locul prietenei reale.joking.=]

Răspuns utilizator avertizat
| GoldCobra a răspuns:

Orgasmu ii la femei

| culmea a răspuns:

Cu experienta.

| BikaBianca a răspuns:

Pai cand incepi sa faci o faci incet adica ii atingi sanii pi... si dupa incepe sa impingi des si ejaculez intens.Dar conteaza si de fata!

| 100Hz a răspuns:

Baga-ti doua degete in fund laughing)
P.S. orgasmu' e la femei