| Kimy_8371 a întrebat:

Cum sa ma razbun pe iubitul care ma inseala si ma vorbeste urat pe la spate, iar cand vb cu el fata in fata se comporta super dragut?

Răspuns Câştigător
| pinkflower a răspuns:

Pai cel mai bine e sa nu te razbuni deoarece cum se zice " razbunarea e arma prostului", mai bine il lasi sa vada ca nu tea afectat ca a facut asta.

Sau totusi daca vrei sa te razbuni atunci iti dau un sfat :

Fa un pact cu un baiat ca sa mergeti voi tinanduva de mana si poate si un sarut fals fata de prietenul tau ca sa vada ca tu nu stai pe ganduri si ca sa vada ca tu nu suferi dupa despartirea voastra.

Daca vede asta o sa moara de nervi si dupa catva timp dupa cand isi va face curaj va veni la tine ca un catelus si va vrea sa fie din nou cu tine. Iar de aici tu alegi, sa fi cu el din nou sau sa ii zici " acum e prea tarziu".

Iti doresc multa bafta si :*

9 răspunsuri:
| Foca a răspuns:

laughing Cum sa te razbuni cu aceeasi moneda Insealal si vorbestei urat pe la spate si il va durea zic 100 la suta sg asa ca succes laughing

| Carmen a răspuns:

Cu indiferenta draga.doare cel mai tare.

| Tania a răspuns:

Asemenea om inca mai e iubitul tau?! Ce mai buna idee a mea ar fi sa ii dai papusi exact atunci cand se comporta„super dragut"

| Maria123 a răspuns:

Sa-i zici sa-si gaseasca alta proasta si sa-i dai papucii.

| Niros19 a răspuns:

De ce sa te razbuni? Crezi ca se va schimba? Lasal in pace nu-l mai baga in seama si atat cu razbunarea nu rezolvi nimic

| Anonim2857 a răspuns:

Am aceeasi problema ca tine. identica. si stii ce fac? nimic laughing il ignor si astept sa ia singur initiativa, daca nu, pa laughing si ma doare in 14. dar sfatul meu e sa scapi de el, da-i papuciiwinking

| alexulu a răspuns:

O vorba din popor spune ca razbunarea e arma prostului. asa ca lasa-l pe el in pace sa-si vada de ale lui si tu cu ale tale si gaseste-ti pe altu ca n-are rost sa tii o relatie cu unu daca se preface

| catalinb a răspuns:

Pai te ajut eu... sunt un killer profesionist imi spui ce arma si ce calibru sa folosesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Razbunarea-i arma prostului.
E un nesimtit ce te ironizeaza intentionat, esti cumva marioneta lui?
Pai daca te inseala, cel mai bine e sa-ti cauti pe altul, de unde stii ca nu se va mai repeta?
Chiar nu ai sa rezolvi nimic, iti faci rau singura.