| DoubleSwag a întrebat:

Nu stiu ce sa fac. Nu am mai iesit cu iubitul meu de 3 zile si daca ii dau un mesaj vorbeste cu mine o jumatate de ora si dupa nu imi mai raspunde. Nu il inteleg, a stat dupa mine cateva luni ca sa fiu cu el si atunci era super dragut, dupa ceva timp se comporta normal si acum asa. Ce sa fac?

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Fa-i ce-ti face.
O jumatate de ora pe zi, totusi, mi se pare destul de in regula, n-ar trebui sa-ti faci probleme.
Nu-i mai da mesaje si asteapta sa te caute el, abia asa vei intelege daca e cazul sa iti faci ganduri negre sau nu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e chiar atat de complicat. Pana sa stea cu tine nu stia cum esti, avea doar imaginea pe care si-a creat-o el despre tine. Acum, ca te-a cunoscut mai bine poate a realizat ca nu esti ce credea el.

Din moment ce ai pus o astfel de intrebare nici nu prea pari a fi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De 3 zile? Eu ma vad cu iubitul odata pe saptamana si nu am ce sa fac.

| Lucian_Magnus_1980 a răspuns:

O juma de ora pe zi mi se pare suficient. Este chiar un baiat rezistent. Inteleg ca fetelor le place sa abereze ore intregi la telefon vorbind nimic, dar barbatii au niste limite clare in aceasta privinta. Eu zic sa nu-l mai terorizezi cu apel sau sms o vreme, si asteapta sa te sune el.

| BlackOpal a răspuns:

Poate ca s.a plictisit si el. Odată "trofeul" mult râvnit castigat (adică tu), interesul începe sa scadă treptat. Pana acum ai fost fructul la care nu a putut ajunge, acum ca te are, parca nu mai e asa de palpitant.

| olarularisa a răspuns:

Ori s-a saturat de tine ori are pe alt cineva te-as sfatui sa te desparti de el am trecut si eu prin asta

| Petricika a răspuns:

Pai cred ca nu era vorba de dragoste aici, a umblat dupa tine sa obtina ceva, si daca obtinut nu mai are chef de tine, iar daca nu, de ce sa-si mai pierda timpul.a plecat sa fie dragut cu altele..nu trebuie sa fii asa naiva cu oricine..fii mai pretentioasa, arata-ti demnitatea de fata. nu-l mai baga in seama (chiar daca ti-e greu) si atunci o sa vezi cu adevarat daca te iubeste sau nu.