| narcisa240 a întrebat:

Ce fac dacă prietena mea isi inseala iubitul cu multipli baieti, plus ca se comporta foarte urat cu el si pe langa asta el o iubeste foarte mult. Ce sa fac TPU?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa iti vezi de treaba ta.

| MarianWLF a răspuns:

Nu te baga, nu e realtia ta, baiatul ala se va trezi in cele din urma la realitate.

| RAY a răspuns:

Intra in relație cu el că nu îl merita

| Violleta2022 a răspuns:

Este recomandat sa-ti vezi numai de viata ta, fara sa te interseze sau sa-ti bagi nasul in viata altora, ca nu-i normal, nici moral si nici legal.
Fiecare are voie sa faca ce vrea, cu cine vrea si daca tie nu-ti convine, nu ai decat sa te desprietenesti de aceasta "prietena".

| Hyperion7 a răspuns:

Simplu.nimic!
Asta daca vrei sa nu îți complici viața absolut inutil.

| Sophieka a răspuns:

Sa-ti vezi de viata altfel risti sa ti-o incasezi rau de tot de la asa zisa prietena ta.

Poti incerca in secret adica prin conturi false de Facebook de exemplu, iubitului fetei, ca aceasta il inseala...Doar ca trebuie sa ai dovezi reale.

| adryang78 a răspuns:

N-ai tu nicio treabă cu relațiile ei. Dacă iubitul ei e berbec și acceptă, nu e treaba ta să îndrepți situația.

| norisorulpufos a răspuns:

Răspunde TPU
Tu de ce nu ai un iubit?