| anonim_4396 a întrebat:

De ce imi vorbeste urat si se comporta urat cu mine iubita mea?

8 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Poate ca ar vrea sa ghicesti o dorinta secreta si vede ca ai nevoie de cuvinte ca sa intelegi... Uneori, ce ne dorim mai mult, nu poate fi exprimat...trebuie ghicit...

| crisS a răspuns:

Clar nu te mai place sorry! tu daca ai iubi pe cineva sau daca ai tine la cineva iai vb urat sau te'ai comporta urat cu acea perswoana? nu pre cred ...Parerea mea este ca ar trebui sa vorbesti cu ea! Si eu sunt fata si crede-ma ca mai am facut si eu fite dinas'tea! Bafta

| selef a răspuns:

Esti sigur ca mai este iubita ta?

| Jonsdottir a răspuns:

Poate si tu esti la fel...

| emilia21 a răspuns:

Buna mai mult ca sigur ca nu mai vrea sa fie cu tine, si vrea sa inceapa alta relatie, vorbeste cu ea, sa vezi ce zice, si intreab-o daca mai vrea sa fie cu tine, nu are rost sa mai ramai langa ea, daca te respinge, lumea e mare, iar pe undeva e si jumatatea ta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intreab-o si daca zice ca are alt iubit sau ca nu-i mai place de tine pune-i mai multe intrebari sa afli orice detaliu daca are alt iubit pana la urma spune-i ca iti pare rau dar te desparti de ia si ai terminat.Gata!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca vrea sa scape de tinetongue

| blondyana a răspuns:

Raspunsul meu este s-a plictisit de tine sau de ceva in rel voastra sau nu mai ai timp pentru ea.solutia-vorbeste deschis cu ea, sau stii km se zice:ce tie nu-ti place altuia nu-i face.procedeaza l fel ca ea 2-3 zile si vine singurik l tine, sau...nu-ti mai ras l telwinking