| madutza_8386 a întrebat:

Vreau sa ma razbun pe una ca mi-a furat prietenul si pe langa asta ma mai vorbeste si pe la spate... aveti ideei... Va multumesc

Răspuns Câştigător
| Beibiii_4715 a răspuns:

Si me mi s-a intamplat. dar din fericire m-am impakt cu el:X
mda.
pai! cand intra pe mess o intrebi ce face.si ea o sa te intrebe ce faci u! iar tu o sa zici ca vorbesti cu x! (cu prietenul tau)
scrii la status,, azi a fost cea mai frumoasa zi din viata mea, te iubesc ----''
si ii scrii numele!
pune o poza la avatar, cu tine si cu prietenul tau cand va sarutati.

sau cand treceti amandoi pe langa ea, imbratisativa, sarutativa, luativa de gatZ! faceti glume...laughing

eu asa am facut, iar ea murea de gelozie

funda?batting eyelashes

sper ca te-am ajutat

:*:*:**:

5 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

De ce sa te razbuni, de ce sa te consumi pentru un fapt atat de nesemnificativ? Ei bine, poate acum nu pare nesemnificativ, insa cu timpul iti vei da seama ca razbunarea niciodata nu este o metoda alternativa, pentru ca iti faci rau atat tie cat si lor.

| Andru1996 a răspuns:

Da'mi mie nu p privat aici ca rasp id sh nr ei de telldevil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai tare razbunare e sa'l iei inapoilaughing... fa chestii "sexy"
in preasma ei si recucereste'l, clar o sa moara de invidie. pupici:*:*

| Denisa_6450 a răspuns:

Consoder ca ignoranta este cea mai mare razbunare.stiu ca acum probabil doare insa o sa vina si vremea cand roata se va intoarce.si daca a reusit sa ti fure iubitul, inseamna ca el nu te merita. a fost atat de slab incat la luat alta.fii indiferenta si stai linistita ca roata se intoarcehappybafta

| durango a răspuns:

Da. ia un cutit la tine si baga-il in inima.
Grow up kids.