| denisuka1 a întrebat:

Cum sa-mi conving bunica sa ma lase sa dorm la prietenu meu? e sensibila

Răspuns Câştigător
| diaηα a răspuns:

Buna
Ii zici : Buniiiiii` ai zis ca in seara asta imi dai voie love struck. doar n-o sa zici acum nu pe ultima suta de metri straight face am totul pregatit straight face
.
asa am facut si eu devil si mi-a iesit devil.
well. : ) sper ca te-am ajutat :*

7 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Cu un kg de faina o convingi sigurlove struck

| harciog a răspuns:

Sai spui -Bunicuțto, la virsta matale sint sigura ca nu mai poti intelege dar te roooggg muuultttt de tot.

| Narcis2007 a răspuns:

Ii promiti ca nu ramai insarcinata

| darrio2007 a răspuns:

Daca stai cu bunica e clar.Esti minora.Normal ca nu te lasa.Ce i-ai spus bunicii? Ca joci carti toata noaptea cu prietenul?

| Agentulx a răspuns:

Depinde! Cati ani ai?

| doctginecolog a răspuns:

Salut,aici mai este o problema poate vrea bunicata sa se culce prima cu elrolling on the floor

| denisuka1 explică:

Cum adica cu un kg de faina?laughing