| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa o conving pe mama sa ma lase sa dorm in sufragerie? daca aveti un raspuns dati-mi buzz.anamaria_tripsa

11 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Roag-o si explica-i ca iti doresti mult sa dormi in sufrageriewinking

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Depinde cati ani ai, stie ea ce stie de nu te lasa, cauta si tu un motiv cat mai plauzibil, poate merge...

| Wtf9000 a răspuns:

Da foc la dormitor.

| alexam a răspuns:

Ii promiti ca o sa strangi acolo tot timpul si nimeni nu isi va da seama ca se doarme acolo, cred ca asta e de fapt cea mai mare problema a ei. big grin

| madonica a răspuns:

Depinde de caracterul fiecarui parinte in parte, eu una o minteam pe mama ca ma sufoc in casa ca sa pot dormi in balcon sa vad cerul senin cu stelele si mamica ma credea saraca si ma lasa si usor, usor am avut bronsita asmatica...nu stiu ce sa cred ca am vb asa serios si ma pedepsit D-zeu caci am crize acum de astm si cei din neamul meu nu a avut nimeni.Ma rog ai grija ce scuza inventezi sa nu se adevereasca

| hanry a răspuns:

Bun raspuns GRim

| turtl3 a răspuns:

Cu rabdare...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca vrei sa iti aduci prietenul peste noapte sa aveti si voi contacte ( nu ma refer la contacte de telefonlaughing ). Hai si dormi la minebig grin... casa pe care o am are 4 camere, printre care si o sufragerie, poate ne combinamlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu imi zice? te tine in balcon?
laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hola

| gina_1307 a răspuns:

Care este motivul pentru care vrei sa dormi in sufrgerie? depinde... daca te deranjeaza ceva la dormitor (de exemplu: culoare tavanului, peretilor, sau gasesti obiecte ce iti aduc aminte de ceva neplacut etc)poti discuta deschis cu mama ta despre asta.