| Mirunyka a întrebat:

Cum pot sa imi conving parintii sa ma lase sa dorm la o prietena?

Răspuns Câştigător
| laury4ever a răspuns:

Trebuie sa ii convingi? Nu au incredere in tine? Spune-le si tu ca aveti de invatat si fiind impreuna va ajutati una pe cealalta (de obicei chestiile astea cu invatatul ii impresioneaza cel mai tare). Sau ca aveti ceva foarte important de discutat, sau ca nu ati mai dormit de mult impreuna si ti=ai dori foarte mult sa dormi in seara asta. De obicei se lasa greu convinsi? sau daca parintii prietenei tale sunt acasa sa sune ei, ca in felul asta nu cred ca ar mai fi probleme. Succes!