| danaremane a întrebat:

Cum sa cuceresc un baiat timid
care nu a avut niciodata iubita

2 răspunsuri:
| yon3l a răspuns:

Daca il cunosti du-te langa el intreaba-l de ceva ce ii place ca si cum si tie tiar place acel lucru dupa intreaba-l cate ceva despre iubire daca i-ar placea sa aiba o iubita si cum ar vrea sa fie aceasta daca se apropie vreun moment special in viata ta sa spunem ca maine e ziua ta invita-l sau cum ar fi de paste sa il inviti pe la tine etc etc etc etc

| Andrei20133 a răspuns:

Hmm daca zici ca el nu a avut niciodata prietena tu ii poti deschide ochii prin simplul fapt ca tu esti prima cine stie vorbiti lucruri care crezi tu ca l`ar interesa si pe el baga`te in seama dai senzatia ca il placi :d