| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa numai fiu asa de timid cu fetele? Cum sa socializez mai bine cu ele, cum sa le abordez mai usor?

4 răspunsuri:
| Raptorz a răspuns:

Incearca sa le cunosti mai bine! Eu unul cand nu prea stiu multe despre cineva in viata reala nu prea gasesc subiecte de discutat.

| RAY a răspuns:

Timiditatea e normala cu timpul dupa ce cunosti o persoana vei vorbi cu ea, cauta o fata care e si ea timida si b cuu ea asa va ajutati resiproc multe lume are probleme cu timiditatea nu suntem facuti sa fim inconjurati de atatea lume atunci apare timiditatea plus socializarea virtuala, ai nevoie de socializare reala du-te vb cu cineva real cat mai mult asa evoluezi

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Cati ani ai?

| Paula012 a răspuns:

Fii tu insuti ..comunica despre ceea ce iti place si teme la care te pricepi. Spune mereu primele ginduri care'ti vin in cap ..fii deschis..zimbeste..si nu uita si despre prietenii care te pot ajuta sa scapi de timiditate. Oamenii care tin la tine te vor primi asa cum esti ..deschis si TU! happy