| Rooney7 a întrebat:

Dece am unele dificultati (nu am inspiratie,idei) cand incerc s-a abordez o colega de clasa pe facebook sau la scoala? Sunt putin timid, cum as putea sa socializez mai usor cu fete? Am 15 ani, va rog sunt satul de raspunsuri : ai tot viitorul in fata sau fii tu.Maine o sa incerc sa fac si eu primul pas.Voi cum va bagati in seama cu o fata pe facebook ca sa nu pareti penibili?

4 răspunsuri:
| unknøwn a răspuns:

1. Pentru că n-ai experienţă.
2. Scapi de timiditate.
3. Nu mă bag în seamă cu fete pe facebook. O fac în realitate.
Pe facebook e naşpa.

| SorinBvB a răspuns:

Buna intrebare

| Danyelss a răspuns:

Pai.o intrebi ceva interesant care si ei sa ii placa( pentru ceva interesant... vorbeste cu prietenii ei, vezi ce gasesti) apoi continuati sa vorbiti si descoperi ca ai foarte multe lucruri in comun cu ea ..si pana la urma relatia va degenera. ..si daca o sa iti arate interes felicitari daca nu: mai sunt si alte fete!