| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa o uit pe cea cu care timp de doi ani, mi-am recladit trecutul, mi-am construt prezentul si mi-am imaginat viitorul?

Răspuns Câştigător
| Barajag a răspuns:

Cum ai fost optimist in trecut si in prezent, asa poti face si pe viitorhappyBine ca nu au trecut 20 de ani, altfel iti era mai greu sa uiti, asa ca mergi mai departe in viata, chiar daca o perioada va fi dificil pentru tine.Bafta!

8 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Da, ai zis bine,, ti-ai imaginat viitorul'! Mai ai sansa sa ti-l imaginezi si altfel, fara ea! Este greu, stiu -dar cand cazi trebuie sa te ridici singur! Lupta pentru asta!

| gabitza_6878 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Km1tgDiQsqw&feature=related

asculta melodia asta...eu cred ca ajuta :|

| eugem35 a răspuns:

Simplu iti faci o alt relatie si nu spun nimic despre ia. asta in cazul in care persoana despre care vorbesti nu este decedata. doamne fereste, ca atunci trebuie cinstita si pomenita in rest nu ai ce face it va veni in minte mereu clipele cele mai frumose. bafta

| eugem35 a răspuns:

Daca ea tea dat papuci, soarta si tine minte un sut in fund un pas inainte

| babyalexa a răspuns:

Sincer nu vreau sa bat campii pentru canu stiu dar te rog mult daca aflii spune-mi si mie ca si eu am nevoiecryingmult succes!

| ancuu a răspuns:

Toti am vrea sa avem raspunsul la intrebarea "cum sa o/il uit?"
indragosteste-te de alta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da ce ai gadit si tu atat de mult? nu puteai sa faci mai mult pe negandite-lea? acum intoarcete din viitor unde ai ajuns cu ea, invers in trecut unde nici nu o cunosteai inca.si ia-o de la capat. da evita intalnirea cu ea.

| pit2y a răspuns:

Sincer nu prea ai cum... am o prietena care a patit ce ai patit tu si ce era sa patesc si eu si vreau sa spun ca tipa a facut 2 copii ca sa il uite si are un sot de nota 1000 si tot nu poate sa-l uite. Nu stiu ce sa zic. Incearca s-o recuceresti... daca vrei sfaturi te pot ajuta am trecut si eu printr-o situatie ca a ta si eu am ramas cu ea. Nu a fost usor dar a fost posibil