| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa opresc o fata de clasa a 5 a pe coridor si sa-i spun ca imi place de ea

9 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

O iei de mână și îi spui că o placi
Simplu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

pune-i piedică, se oprește garantat.

| aXy99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact asta voiam si eu sa spunlaughing

| anonim_4396 explică (pentru aXy99):

deci, asta e cea mai bună soluție laughing

| Devilgrim a răspuns:

Ai spui ca ti-ai cumparat noul album cu Foego laughing
Sincer frate nu iti zic din rau sau ceva dar daca o iubesti cu adevarat te mai gandesti si intrebi pe alti?
De eram in locu tau deja ai ziceam din prima si ce de zicea nu poate asta te gandeai ca zice nu!
Dar nu te-ai gandit ca poate zice da!
Si bafta happy

| Frumystefy a răspuns:

Pai cati ani ai? Ea ar trebui sa aiba 11 si poti sa-i spui ca iti pare simpatica si sa te apropii de ea

| lolipas a răspuns:

te duci la ea o intrebi ce face ca ii sta bine parul faci o glumita si tot asa discuti o inviti in parc la ceva si te uiti romantic la ea sa nu o intrebi direct fetele urasc asta dar daca vezi mici gesturi de neplacere sau te refuza siner nu te place sau nu e pregatita pentru o. Bafta!

| lolipas a răspuns (pentru lolipas):

Pentru o relatie

| TFD8899 a răspuns:

E simplu, du-te la ea, strig-o pe nume si o sa ii captezi atentia.