| Metallica123 a întrebat:

Sunt in clasa a VIII-a si imi place de o rockerita de pe coridor cu mine. Ce as putea sa fac? Nu am vorbit cu ea niciodata dar o tot surprind ca se uita la mine. Si eu sunt rocker...

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Conform convingerilor generale, rockerii sunt caracterizate ca fiind persoane nonconformiste dar cu suflet mare, pur, nealterat, cinstit, neviciat de minciuna. Sub aspectul de insi duri, incarcati cu simboluri specifice rockerilor, tatuaje, bijuuri, piercinguri, haine din piele, ei au sufletul curar fiind in acelasi timp si plin de romantism. Rockeri sunt considerati ca fac parte dintre cei mai sensibili oameni de pe pamant si uneori acest ''defect'' este o piedica in a-si exprima adevaratele lor dorinte si intentii. Dovedeste ca esti un rocker mai aparte, care printre celelalte ''simboluri caracteristice'' amintite tu este si curajos. Fiindca voi, aveti multe lucruri comune, du-te la ea cu incredere pentru a face cunostinta.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Zabeste-i, salut-o, intreab-o ce face, ce ore are, ce materii ii plac, ce melodie este preferata si usor-usor te vei apropia de ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oho, roaceri satanisti, frumos.
Hai sa analizam ce ai spus: "Ce as putea sa fac? NU AM VORBIT CU EA NICIODATA". Hmm... citeste si reciteste partea asta, pana iti dai seama.winking

| Metallica123 explică:

Am precizat mai sus doctore ca si eu sunt rocker