| Andreicik a întrebat:

Salut,am o problema... Imi place de un baiat, il cheama Andrei.
Neam intilnit jumatate de an, apoi ne-am despartit... A doua oara neam intilnit o luna, pina ce nu ne-am dus la tabara. Atunci a devenit rece cu mine, si nu inteleg de ce... Spuneti-mi cum sal cuceresc din nou. Funda P.S. Mamei sale ii plac de mine, dar eu il iubesc!

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poate e gelos...si cucereste-l asa cum sti tu mai bine, daca vrea sa mai fie cu tine, va fi... daca nu, orice metode de recucerire o sa folosesti nu o sa aiba efect asupra lui

| neutrino a răspuns:

Andreicik s-a indragostit de Andrei si el nu mai vrea?

| Andreicik explică:

Dar el nu e gelos...pur si simplu e un alfon