| emo_2767 a întrebat:

Iubesc foarte mult un baiat el e prima mea dragoste. Neam intilnit de un an jumate dar mi se pare ca el nu tine la mine. Acum ne-am certat neam numit si neam suparat unul pe altul. As vrea sa repar aceasta greseala darr nu stiu cum. ajutati-ma va rog!

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pentru ca a intervenit monotonia.Asta erodeaza relatiile de lunga durata.Incearca sa faci ceva nouwinking

| misss a răspuns:

Pai cere. i scuzehappy

zi. i ca nu ai vrut sa il superi si ca ar fi frumos sa va impacatzihappy

| emo_2767 explică:

Nu as crede ca functioneaza in ochii lui citesc indiferenta.