| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa saruti? Dar nu cu limba si chestii din astea... adica gen primul sarut cum sa fie ce trebuie sa faci ca baiatul sa ii placa si lui? Sa fie frumos, si eu ma mai gandesc ca uneori mi se mai pare ca sarutul e scarbos dar nu stiu ce sa cred, astept mai multe pareri despre cum sa saruti si daca e frumos urat...astept raspunsuri big grin. Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| dulcer a răspuns:

Sincer asa eram si eu si ma tot gandeam daca u e bine ce sa fac si cum. Asa e la inceput si chiar daca gresesti din greseli invatam trebuie sa fi tu insuti e cea care trebuie sa-ti placa, sarutul este ceva minunat mai incolo o sa vezi si tu asta.happy

4 răspunsuri:
| eusunttheodorath a răspuns:

Cand am avut primul sarut iubitul meu nici nu stia ca el e primul meu prieten si a fost super

| nikbad4u a răspuns:

Casa se simta bine iti spun eu cum sa faci sal saruti lent si cu foc din inima si cu mangaieli lente pe corpu lui si o sa vezi ca o sa fie buna ideea care ti-am dato eu

| BLeur a răspuns:

Bună.

Trebuie să fi tu însuţi, nu îţi trebuie o oarecare experienţă să-i spune aşa în treaba ta. Totul vine de la sine când atingi buzele partenerului/partenerei.

Id-ul meu: outlawzzzzz

| prima a răspuns:

La sarut nu trebuie sa te gindesti niciodata ...cum sa fie sa pun limba sau nu ..asta totul vine din interior ..si fiecare se saruta in felul sau ..fii sigura pe tine. ..si simtel cind te saruti ..nam in vedere sa sari la sex