| anonim_4396 a întrebat:

am 11 ani si inca nu am avut primul meu sarut. astept baiatul potrivit. vreau sa stiu cand ar fi momentul. la ce varsta trebuie sa ma sarut?
si pentru viitor, ce varsta ar fi mai potrivita pentru a-mi pierde virginitatea?(nu ma gandesc acum! vreau doar sa fiu pregatita)
am nevoie de raspunsuri. va rog sa ma ajutati!
FUNDA

Răspuns Câştigător
| Laviy a răspuns:

Un sarut il ai atunci cand e timpul, dar indragosteste-te cat mai tarziu, ca sa nu suferiwinking Si virginitatea pe la 18 aniwinking

1 răspuns:
| antoniogrs a răspuns:

Maine vin si facem asa sati pierzi firginitatea daca frei