| nuimipasa a întrebat:

Cum sa scap de monotonie din relatia in care sunt?

Răspuns Câştigător
| rousz a răspuns:

Pff... nu stiu, incercati ca timpul ce-l petreceti sa fie ceva unic si frumos de fiecare data, prin glume, joculetze( muscatul de buze, gadilatul si chestii de genul) povestiti intamplari hazlii si ocupati-va timpul, plimbati-va si pune-ti imaginatia la treaba caci vei gasi multe lucruri! sa stii ca atunci cand intervine monotonia e urat, iesiti in oras aman2 si cu prietenii vostrii distrati-va si iubiti-va mult:-D

4 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Prin a petrece cat mai mult timp cu el/ea.

| VadTot a răspuns:

Incearca sa face ti lucruri noi mergeti pe undeva doar voi doi. Face ti lucruri pur si simplu noi!

| nuimipasa explică:

Ne vedem aproape in fiecare zi...

| RAdrian18 a răspuns:

Faceti sex in locuri publice big grinlaughing