| Anemona a întrebat:

Cum imi pot pastra relatia activa si cum pot pastra dragostea cat mai mult timp?sad Cum se face ca o relatie sa nu intre in monotonie?puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| CrazyTeenager a răspuns:

Incercand mereu lucruri noi.

3 răspunsuri:
| denisa123456 a răspuns:

O relatie activa se pastreaza cu ajutorul amandurora, degeaba tu vrei asta, daca unul trage in partea dreapta si altul in partea stanga..Intr'o relatie de lunga durata e nevoie de 2 pers.nu numai de una. sper sa iti fie de folos parerea mea.

| xcore a răspuns:

Nu poti, in final tot se ajunge acolo.

| xbeib a răspuns:

Cred ca tot timpul se termina ceva,doar ca sunt de parere ca atata timp cat e, sa tina si sa fie cat mai frumoasa. poti prin incredere, sa dovedesti iubirea, dar si persoana de langa tine trebuie sa iti acorde atentie, incredere, iubire si ce e necesar intr-o relatie. Nu-ti stresa iubitul sau sa fii geloasa. vorbiti lucruri noi. spune-i cand ai vreo problema/nelamurire.