| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa scapi de fostul/fosta iubit/iubita?

Răspuns Câştigător
| WooLove a răspuns:

Incarcand sa iti eliberezi mintea cu ce a fost inainte si sa iti vezi de prezent si de viitor. daca ai iubit loc in inima ta o sa aiba, dar de cele mai multe ori scapi de ambele sexe atunci cand iti faci un nou partener si incepi iar sa iubesti. este una din metodele care la mine cel putin a functionat asa ca sper si la tine sa fie la fel daca ai nevoie de asa ceva.
o vara frumoasa!

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Gaseste-ti pe altcineva si plimbati-va de mana sub nasul lui/ei.
E cea mai sigura metoda.

| mgtow a răspuns:

Il ignori.

| MiHaI a răspuns:

Kill him/her