| Iullyka16 a întrebat:

Cum sa se indragosteasca de mine un baiat mai mare cu 2 ani crying? Am 14 ani. Ziceti-mi si mie. va rog ...ast rasplove struck...

10 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, dragoste cu forta nu se poate, dar totusi poti sa incerci sa il cuceresti, poate vei avea noroc.Eu zic sa fi cat se poate de naturala, comunicativa, fi tu insuti in orice imprejurare, cand il vezi cauta un pretext sa intri in vorba cu el, priveste-l intens si zambeste-i frumos, stai pe langa el ca el sa te observe si sa te placa, fi senzuala si aranjeaza-te insa fara sa exagerezi, succes.

| julieta a răspuns:

Fi naturala, cred ca exista vreo metoda minune de a face pe cineva sa se indragosteasca de tine! daca el vrea sa aiba vreo relatie cu tine va veni si iti va spune, daca nu orice ai face tu nu poti sa-l ai langa tine. Dragoste cu sila nu se poate! mult succes, sper ca vei reusi sa-i sucesti mintile dupa tine happy

| szergiu a răspuns:

Daca are prietena... cam putine sanse ai sa se indragosteasca de tine dar totusi., incearca sa faci rost de nr`u lui suna`l si vorbeste cu el despre ce vrei TU! Sa nu fii Rece cu el adica daca el iti spune ca merge la fotbal nu stiu unde si cu nu stiu cine etc si te intreaba daca mergi si tu nu ii da un raspuns simplu "nu" dezvolta spune-i ca nu prea ai timp sau ca nu ai cu cine sa mergi si aici daca ii pasa putin de tine te invita sa mergi cu el. Succes

| S†®£p§¦L§ a răspuns:

Buna! Si de mine s`au indragostit mai multi de varsta astahee hee si am aproape 14 ani :d. Si nu e nici o problema. Deja sunt cu un baiat de 16 ani. Ne intelegem f bine big grin. Ma intelege, nu e nici o problemahee hee tongue.

| eounik a răspuns:

Acuma depinde.

Tu vorbesti cu el? ti`e bun prieten?

Sau doar ai vazut pe strada un necunoscut si te`ai indragostit.

Ca e o diferenta.

Poate doar iti place de el si nu iti dai tu seama.

Astept raspunsul tau la intrebarea mea :*

Kissuri!:*:*

| andrada94 a răspuns:

Adica ce ti se pare absurd asta sau ce ca nu inteleg

Sau vreai sa se indragosteasca de tine un baiat mai mare

Chiar nu inteleg ce vrei sa spui in sfarsith

E ceva frumos sa fi cu un baiat mai mare decat tine adica cel putin asa cred eu.love struck

Sper sa aveti o relatie frumoasalove struck

BAFTA`!happy

| デイダラくん a răspuns:

Nu stiu,,, daca e genul smecher si plin de sine, n-o sa se uite niciodata la "un copil" cum ne spun noua astia mai mari. cea mai mare temere a mera este ca fiind mai mare, sa nu-ti franga inima in 2 saptamani... dar poti face:
-te bagi in activitatile scolare
-facii pe buna sportiva
-nu te fandosesti(baietii adevarati nu suporta pisiceala)

cu toate astea, iti urez succes si bafta... poti intreba prietenii sau parintii happy

| buna si nebuna a răspuns:

Pai incearca sa fi cat mai naturala cu el...
si nu ii arata ca il placi foarte mult ca dupa o sa si o ia in cap

succes!

| hauhau a răspuns:

Mor de ras cand citesc raspunsurile femeilor, uite aici un sfat de care o sa ai nevoie @ subiecte d-astea : NU TE LUA DUPA FEMEI, intreaba doar barbati.

App, tu vrei sa-l faci pe el sa se indragosteasca de tine...sau el e deja indragostit? (are 2 sensuri propozitia aia)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e asa de greu daca si baiatul iti impartaseste sentimentele dar mai intai trebuie sa afli asta