| adrianajollie a întrebat:

Cum sa seduci un baiat care vrea sa para dur?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dă-te la el că este un pisoi, face și el pe durul!
Pa, pa.

| shtephie a răspuns:

Stii vorba aia ''Cainele care latra nu musca''.

| cOnTexT a răspuns:

As vrea sa pot sa dau si eu raspunsuri de genu: Pai iti cauti altul laughing, dar nu pot. E simplu vrea sa para si el mai macho. cum a zis Legiuitoarea, e doar un pisoi, asa facem noi baietii uneori laughing

| darrio2007 a răspuns:

Sunt cel mai usor de imblanzit.Nu este caracterul lor. Apropie-te putin de el, fa-i ochi dulci si in citeva minute vei avea in fata un motanel.

| Bogdana a răspuns:

Trebuie sa nu i te lasi usor.Sa aiba de munca ca sa te cucereasca.Incearca sa pari si tu putin dura.:->

| insanelove a răspuns:

Ii spui sa lase duritatea si sa incerce alte metode daca vrea sa te impresioneze daca zice ceva urat catre tine ignora-l si spune-i ceea ce zici nu inseamna nimic pentru mine dar trebuie sa ai mare grija la tonul pe care il spui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea incerca cu toporul!