| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa seduci un baiat?

7 răspunsuri:
| EuOO a răspuns:

Cu cap happy

| Doo a răspuns:

Uhmmm.eu am invatat foarte mult din cartea:Regulile Seductiei,nu stiu cine a scris-o.E albastra cu o portocala in forma de inima.E vorba despre cum baietii se simt atrasi de fetele care nu le acorda atentie, care sse comporta ca si cum sunt ocupate tot timpu, iar el trebuie sa ceara o intalnire cu 3 zile inainte ca sa o poata obtine,ea nu il suna niciodata, are altceva mai bun de facut, etc.Un mic secret:pentru baieti este foarte foarte FOARTE important ca ei sa "vaneze" fata. Daca ea le cade in brate fara ca el sa faca nici un efort se va plictisi de ea si va trece la o "prada" mai fascinanta.

| Aylinn a răspuns:

Show your boobiess

| Laura1402 a răspuns:

Foarte simplu.Fi tu insuti, fara prefacatorii.Cine chiar te place,te place asa cum esti, nu merita sa te prefaci si sa te minti pe tine insuti, cu atat mai mult sa te schimbi pentru cineva.Atunci nu ai mai fi tu si TU cea adevaratai ai muri incet-incet inauntrul tau.

| GaBitZuU a răspuns:

Foarte simplu... Dar sa nu crezic a linguseala e una cu sedusu cel putin asa cred eu si mie numi palce sa a linguseasca o fata. Mi-ar placea sa-mi araate ca ma iubeste si cat de sexy e eablushingbig grin.

P.S. -Sinus are dreptate daca esti fata si nu sti sa sseduci
- Sau ffati un stil propriu din ce ti-am zis eu

| Sinus a răspuns:

Lol; daca esti fata si nu stii cum sa seduci un baiat atunci chiar ai nevoie de site-ul TPU!

| Sinus a răspuns:

Prinde-l de **** si daca-i place l-ai sedus daca nu. te poate bate bine laughing