| DeliaCute a întrebat:

Cum seduci un băiat?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca esti frumoasa l-ai sedus deja, daca nu esti e destul sa fi mai putin imbracata, dar un baiat popular in cautare de trofee are nevoie de multe fete

| mihai69 a răspuns:

Cu vorbe, gesturi...
Îi arăți un sân, din greșeală; îl atingi pe ici pe colo; îl săruți pe obraz apoi îi iei vârful urechii între dinți...
Ehei, copiii moșului, ce copiii sunteți...winking

| Alz4ker a răspuns:

Cea mai bună metodă pe care o cunosc eu este cea de a fi sexy! happy
P.S, cea mai sexy chestie la o femeie este inteligența și inocența, nu încerca metode pe care le practica fetele „cool", alea sunt niște panarame de 2Lei happy