| Georgy_3832 a întrebat:

Cum seduci un >baiatbatting eyelashes:"? funda

Răspuns Câştigător
| Adorable a răspuns:

Buna, Georgiana!
Fiecare baiat are un mod diferit de a gandi si de a privi lucrurile, deci modul de abordare difera de la un baiat la altul. Depinde de caracterul sau si ceea ce i-ar placea la o fata. Cel mai indicat ar fi ca tu sa afli cum ii place sa fie o fata de la cunostinte, prieteni, siteuri de socializare si apoi sa te comporti conform dorintelor lui.
Daca nu ai o sursa de unde sa afli, cel mai bine este sa vorbesti cu el si intr-un mod indirect sa ii spui ca il iubesti, sa ii spui vorbe frumoase si sa fii cat mai draguta si mai atenta cu el.
Pa, pa!

5 răspunsuri:
| Pastiluţă a răspuns:

Cu naturaleţea laughing
Fii tu însăţi şi va fi de ajuns! :X
Multă baftă! :*
Pa, pa

| AlePinkObssesion a răspuns:

Sa fi cat mai naturala. sa nu te dai in spectacol sa pari falsa :*

| bogdan133 a răspuns:

Poi prima data incearca sa te imprietenesti cu el ( vb prin mess, msg ) etc. o sa isi dea seama ca ii iti place de el si poate e reciproc! Bft Funda>?

| bogdan133 a răspuns:

Imprietenestete cu el ( vb prin mess prin msg) o sa vada ca iti place de el si poate e reciproc. Apropo cati ani ai thinking

| Georgy_3832 explică:

14 ani pentru bogdan133winking