| luzy_5632 a întrebat:

Iubesk un baiat care pleaca vara asta la italia si vreau sa-i spun ca il iubesc tare tare dar nu am curajul...

Răspuns Câştigător
| 3u a răspuns:

Sti cum sa faci cand sti ca va intalniti ultima data vara ii spui ca il iubesti si il saruti sa vezi ca o sa mearga

7 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Unde e intrebarea? WTF? Mare lucru ii spui ca nu te omoara omul, sau ii scrii un bilet si ii spui sa il citeasca numai dupa ce pleci de langa el, dar si-ar pierde increderea in tine.

| candycarrie a răspuns:

Nu prea ai nimic de pierdut daca ii spui. poate ca daca ii spui cand se va intoarce veti putea avea o relatie:* fa'ti curaj sa ii spui, pentru ca poate merita saii spui, cine stie ce va fi pe viitorsmug

| Mihaic93 a răspuns:

Bun si? ai cerut cumva un sfat de la noi? eu nu vad in intrebare!

| geocu a răspuns:

Nu trebuie sa-i spui demonstreazai

| luzy_5632 explică:

Mersi o sa-i spun nu mai de cit ce o sa perd. dar o sa stie ca il iubesc

| luzy_5632 explică:

Mersi o sa-i spun ce o sa perd. dar o sa stie ca il iubesc

| cezar_5212 a răspuns:

Cand ii spui uita ca e acolo