| biencutza_9330 a întrebat:

vreau sa ma jutati si pe mine cu un sfat. iubesc un baiat dar el urmeaza sa se insoare. el in ca tine la mine dar nu am curajul sa-i spun ca si eu il iubesc? ce fac?

Răspuns Câştigător
| MissL a răspuns:

Stiu ca e greu sa auzi asta dar daca urmeaza sa se insoare, el nu mai tine la tine... si tu ar trebui sa te conformezi, sa incerci sa uiti, nu fa vreo miscare prosteasca ca poate strici o casnicie, are balta peste, gasesti tu oricand altul, pe cand el ramane o viata cu ea... Multa bafta, imi pare rau:*

1 răspuns:
| AndaWest a răspuns:

Nu cred ca te iubeste o data ce se insoara, e logic