| ralucuta a întrebat:

Cum sa stiu daca la un baiat ii place de mine?
Dar fara sa intreb caci imi este rusine!

13 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Asteapta pur si simplu, daca ii place de tine iti va spune sau iti va arata clar. Din experienta mea, fetelor li se pare adesea ca le plac baietii care nu au nici o legatura cu sibiectul.

Anna
| Anna a răspuns:

Foloseste-ti al 6-lea simt si intuitiatongue

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Afli dupa comportamentul luiwinking Daca se poarta bine cu tine, daca se uita cu atentie la tine, daca incearca mereu sa vb cu tine e semn ca te placewinking
Mult succes!winking

| Ben. a răspuns:

Se uita la tine intrebator? cauta sa fie in preajma ta? incearca sa comunice q tine in vreun fel? cam astea ar fi "simptomele" placutului.

| deiutza_9183 a răspuns:

Pai daca nu il intrebi nu vad cum poti afla totusi mai e o solutie sa discuti cu el sa vezi cum iti vorbeste cum te priveste si de aici iti poti da seama
app daca lui ii place de tine trebuie sa faca el primul pas
pupici

| andi a răspuns:

Pai afla de la altii, discret daca vorbeste despre tine, nu cred ca ar tine numai pentru el, intelegi?

| gabrielutzu a răspuns:

Incearca prin telepatie sau ghicit...:laughing

Răspuns utilizator avertizat
| guralivul a răspuns:

Dar asta se simte. din priviri, gesturi. nu vorbele conteaza. daca te iti place de el sigur o sa te dai de gol si el o sa vada asta.asa ca nuare nici un rost sa-l intrebi.lasa lucrurile sa curga de la sine.nu te grabi.Succes!

| Beatrice_6624 a răspuns:

AFLI DIN COMPORTAMENTUL LUI SI VZ, CITESTE IN OCHII LUI
CUM TE PRIVESTE SI CUM SI CITA ATENTIE ITI DA.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti este rusine si sa te uiti in palma lui acolo se afla adevarul uitete si in a ta si sa observi daca e la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te priveste nu-ti da importanta spune ca esti naspa sau ca nu-i place de tine chiesti de genu mult succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Impusca-te!