| smaraher a întrebat:

Ce spuneti de faptul ca de un an jumate iubesc acelasi baiat? El nu stiu daca ma iubeste.Ce sa fac?
P.S. : mi-e rusine sa-l intreb daca si lui ii place de minehappy

8 răspunsuri:
| alinbrd a răspuns:

Chiar asa...de un an jumate si te lasi pe mana prietenilor? Fii directa, altfel o sa regreti mult de tot.

| neutrino a răspuns:

E frumos sa iubesti. Il poti iubi in continuare linistita, nu trebuie neaparat sa stie si el. E mai bine asa.

| Zuzazozo a răspuns:

Pss fa-ti curaj si arata-i ca-l placi sau spune-i ca iubesti un baiat si descrie-l pe el!

| razvitzi a răspuns:

Ca sa vezi daca si lui ii place de tine nu trebuie neaparat sa il intrebi. happy

| Sisitta a răspuns (pentru razvitzi):

Pai cum altfel?

| AnnonnyMa a răspuns:

Daca tie rusine pune o prietena sai spuna.si ii poti zice prietenei sa nu ii spuna ca ai trimis-o tu.

| Visitor a răspuns:

NUTI FIE RUSINE! lasate libera...sa iubesti asa in taina atita timp poti sa devii nebuna(serios)daca vrei ii spun eu numa da-mi ceva facebook-ul tau sau skype

| alexNeymarr a răspuns:

Da rusinea deoparte..intreaba-l pur si simplu daca te place sau nu.