| Melyssuka a întrebat:

Funda!happy Cum intreb un baiat daca vrea sa se combine cu mine? ca mie imi este rusine...si nu stiu cum sa-i zic.are 17 ani iar eu 12 si mi-a zis cai place de mine da nu m-a intrebat daca vrea sa fie cu mine si mie, mi-e rusine sal intreb cum sa il intreb?sadFunda! mare de tooot

Răspuns Câştigător
| muhuaxela a răspuns:

Nu cred ca un baiat de 17 ani ar vrea sa se combine cu o fata de 12 ani.Nu ti se pare ca esti cam mare pentru el? Asteapta sa mai cresti.

8 răspunsuri:
| daydreamer a răspuns:

Asteapta sa mai cresti. Vrea doar sa rada de tinewinking

| Pinky13 a răspuns:

Doamne straight face cum poti gandi ca el... se va combina cu tine? deschide-ti ochii si gandeste-te ca oh go on doar isi va bate joc de tine. Te va crede apoi o usuraticastraight face

| MMihai a răspuns:

E prea mare de tine!

| miolina a răspuns:

Tu, daca ai 12 ani si baiatul 17, ar trebui sa-i pui 2 intrebari serioase : 1.Chiar ai vrea sa fim prieteni? 2. Nu crezi ca aceasta diferenta e ceva cam nepotrivita? Daca intr-adevar ai vrea prietenie cu mine, atunci sa fie prietenie pentru cativa ani si sa ne realizam in viata si, poate, dupa varsta de 25-26 ani sa mai discutam ce vom mai face.

| protopopicitorescovici a răspuns:

Poi cum sa-l intrebi. Doamne el ori vrea sa te bage intr; o capcana sa te **** si ar fi mai bine sa nu il intrebi.SH oricum esti prea mica pentru el iti spun eu ca si eu sunt putin mai mare... Funda?big grin

| Roxu1398 a răspuns:

NU`L INTREBAAA! Gandeste-te putin. Tu ai 12 ani. el 17. E la liceu.are o groaza de fete dragute pe langa el. La varsta ta iubirea e diferita de iubirea la 17 ani. Vrea decat sa isi bata joc.
Crede-ma am experiente in baieti. Nu se dau nici la fete cu 3 ani mai mici. dar cu 5 ani?! Parerea mea e sa-l ignori. La 17 ani baietii nu mai stau sa astepte sa intrebe fetele. Ei actioneaza direct.winking

| Allexe a răspuns:

Se spune ca iubirea nu are varsta.dar acum depinde de persoane.intr-adevar e cam mare pentru tine, dar daca tii la el cu adevarat, oricum nu ne vei asculta.Gandeste-te la ce avantaje si dezavantaje ai avea daca ati fi impreuna si poate iti vei da seama cum e mai bine.happy

| Iuruc_Dyana_1993 a răspuns:

Pai in primul rand e prea mare de tine (dar e alegerea ta) in al doilea rand poti pentru inceput sa il saruti pasional. imbracate sexy imi preajama lui fal gelos incearca sa te saruti q el cand ai okazia sarutete... sper q ti-am fost de ajutor
funda?