| aleksandra a întrebat:

Cum sa stiu daca ma iubeste?
iubesc un baiat foarte mult.Lui paremi-se ii place de alta, dar parca ii place si de mine.Se poarta la fel cu amindoua.Singura diferenta e ca pe cealalta o imbratiseaza mereu.Nici nu stiu ce sa mai fac. El stie ca mie imi place de el, dar eu nu stiu daca lui ii place de mine.Cum as putea sa aflu? Va rog mult ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| rebeka_3345 a răspuns:

Poate gesturile pe care le face in cazul amandurora, sunt doar gesturi de prietenie, poate tine amandoua, dar in calitate prieten,,, nu stiu unii baieti sunt mai lipikiosi, iar noi intelegem cu totul altceva, de ceea ce fac ei de fapt. ar trebui sa vb cu el, dar daca totusi nu simte ce simti u, s-ar putea sa se indeparteze de tine,,,

68 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e corect sa se indragosteasca in doua odata, inseamna ca el isi bate joc...gasesteti
altul acesta e sfatul meu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau s
a aflu
ma ajuti (te intreb)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai intreaba-l daca simte ceva pentru tine?

| ....... a răspuns:

Pai alecsandra si eu sunt in situatia ta dar X nu o imratziseaza pe Y dar vb cu smileuri de ex (inlove). kiss asa ceva, si cu mine vb dar multi spun ca eu ma potrivesc cu dinsu dar eu nu stiu ce sa cred, se uita la mine imi face curte dar ...pe net ma uit la profilul Y si vb asa cuvinte si cun iste smileuri sad

| stefy_7159 a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie numai ca la mine ma si imbratiseaza.
oricum bafta!
daca ai vreai sa facem schim de pareri da'mi id'ul tauwinking

| ValeriQa a răspuns:

Pai,alexandra si eu acum trec in aceasta situatie ca tine,eu i-am spus ca imi place mult de el da el mie mi-o spus ca si lui,dar nimic nu s-a intamplat,dar mai este timp pentru asta a trecut doar o zi,iti dau un sfat... spune-i ca il iubesti,si o sa afli adv de la el insusi, eu cred ca totul o sa fie OK la tine, succes in continuare))happy:p

| Mara_6590 a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie...el spune ca ii place de alta cu care nici nu vorbeste si cu mine se intelege ff bine colegii cred ca de mine ii place dar? mie mi-e frica sa-l intreb pentru ca poate fi... dureros
zic sa-l lasi putin sa vezi sau, daca ai mai mult curaj decat mine, intreaba-l si nu te lasa doborata!

| aleksandra explică:

Ce vrei mai anonimule? cei cu tine? vrea sa comunice...nu are cont?

| αℓعxαηÐяα a răspuns:

Si eu am fost in situatia asta, dar eu l`am intrebat daca ii place d mine si daca vrea sa fie cu mine
si lui chiar i-a placut de mine
asa ca acum sunt cu el impreunahappy
incearca si uhwinkingcine stie? poate ai norocwinking
Succes!winking