| angelica02 a întrebat:

Buna vreau sa va spun ca e un barbat care de fiecare data cand ma vede se uita la mine imi zambeste si nu stiu de ce, eu am incercat sa nu ii mai dau atentie dar ma doare.cand trece cu masina se uita in onglinda masinii sa ma vada cand trece de mine,si mie imi place de el,dar nu o sa-i spun asta niciodata, si nu pot il scoate afara din suflet ce as putea face in privinta asta? bine ca el are prietenaa... crying

4 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Dacă unul râde la tine răspunsul tău e să ai o criză de nervi? laughing Cred că ai nişte probleme. Care nu au legătură nici cu el nici cu faptul că are sau nu prietenă.

| corbulalbrosu a răspuns:

Sa-l intrebi pe popa cand te spovedesti, pentru a sti cum sa procedezi, eventual daca sa te mast urbezi (autosatisfaci) in timpul fanteziilor sexuale avute cu el, precum si daca este pacat sa ravnesti la bunul altei femei.

| XxTerrorxX1 a răspuns:

Intreba-l de ce se uita asa la tine, poate iti va zice

| Seby271995 a răspuns:

Intri pe el şi îl intrebi ce vrea de la tine!