| oana1 a întrebat:

Cum sail cuceresc pe prietenul iubitului prietenei mele?

Răspuns Câştigător
| marrr a răspuns:

De fapt Mirii n-a inteles nimiclaughing Sincer, cand am citit intrebarea nu vazusem ca era prietenul iubitului prietenei, credeam ca era chiar iubitul eilaughing. Incearca sa vorbesti mai mult cu el si fii interesata de lucrurile care-i plac si lui. Puteti iesi toti patru la o terasa, la un film unde sa puteti comunica mai multhappy. Nu pune pe altcineva sa vorbeasca in numele tau cu acel baiat, daca asta ai de gand sa faci, pentru ca nu mi se pare un lucru dragutlaughing si ar fi mult mai frumos sa-i vorbesti in fata chiar tuhappy Eu iti urez succes cu acel baiat!

7 răspunsuri:
| 16.laura.16 a răspuns:

Intreaba-l pe iubitul prietenei tale ce ii place prietenului sau, ca sa aveti subiect de discutie. Iesiti in patru cat mai des. Fii naturala si nu arata ca esti interesata exagerat de mult!

| 2696 a răspuns:

Avand deja un aliat de partea ta - iubitul prietenei tale iti va fi usor intereseaza-te despre ce-i place cerei id-ul si propuneti-va sa iesiti toti 4. Imbracate dragut si treci la atac insa cu masura s nu pari disperata.

| alexH a răspuns:

Mirii a-nteles perfect. laughing

| Mirii (:. a răspuns:

De ce sa il cuceresti? Lasa-i sa fie fericiti! Tie ti-ar placea daca o prietena ti-ar lua iubitul? Nu cred.Nu te baga.maio ales ca s-ar putea supara prietena ta pe tine. O prietenie valoreaza mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm...pai impresioneaza-l cu felul tau de a fi...depinde si ce fel de persoana e si daca te place si elwinking succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai fi tu insati. Daca te place bine daca nu la revedere. NU sta sa cerseti iubire atentie, etc. oamenii care te merita cu adevarat vor observa singuri asta nu trebuie sa scoti niste chestii in evidenta.

| luvme a răspuns:

Incearca sa te apropi de el... ia`o incet. apoi incearca sa te dai la el cand nu este de fata prietena ta dar cu atentie sa nu te "parsasca" ei.