| anonim_4396 a întrebat:

Cum sarut french? tongue Nustu si nu am mai facut pana acum si as vrea sa ma sarut cu prietenul meu. deci. Fundita. Vreau pasii daca se poate laughing)

3 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Pai arata-i semne discrete ca vrei asta, umezesteti buzele, dati cu ruj cand el se uita la tine. daca nu sti sa saruti la inceput ai putea lua o guma orbit si sa-l intrebi daca vrea. sub pretextul ca mai ai doar una ii propui ca so bagi u prima in gura si el cu limba sa incerce sa tio ia si invers si invatati amandoi sarutul cu limba

| Doηηa a răspuns:

Trebuie sa vina de la sine. Nu prin pasii.

| Remus82 a răspuns:

Pe buze.