| SpeșălGirl a întrebat:

Hei TPU am 14 ani iar prietenul meu 15.Pana acum, ne-am pupat pe gura simplu dar vreau sa trecem la sarutari.Sunt prima lui iubita si el este cam timid.Atunci cand ne apropiem,ne pupam simplu si nu stiu cum sa fac, sa ma sarut french cu el. Ceva idei?

Răspuns Câştigător
| AdevărulGolGoluţ a răspuns:

In sfarsit o intrebare simpatica. Foarte probabil baiatul are o frica imensa sa te sarute cu limba fiindca are impresia ca nu stie si ca nu o sa-ti placa sau tu nu vrei si nu vrea sa te supere. Fiind prima iubita, vrea sa faca totul perfect. Eu unul, prima data cand am vrut eu sa dau de inteles ca vreau french, cand am sarutat-o am atins-o cu limba pe buze fara sa incerc nimic mai mult. Apoi s-a intamplat. Dar sa stii ca e dragut si daca fata face pasul asta. Tu doar sa-l asiguri ca e totul ok, ca e bine big grin

2 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Cand il mai saruti prinde-l de cap si sarutal cu limba asa ii va trece timiditatea pe moment si o sa vrea din ce in ce mai mult.

| baTTLe4uTr a răspuns:

Daca vrei sa ajungi pana acolo trebuie sa incepi, ca la orice firma, de jos! Si nu te grabi sa urci happy