| Dyanna_4508 a întrebat:

Cum scap de un baiat enervant care ma place?
Problema e ca el nu stie ca eu stiu ca el ma place, mi-a spus o prietena...
Dar cum fac sa scap de el fara sa il supar ca dupa aia ma enerveaza si mai tare... FUNDA+VOT care ma ajuta!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai buna.Nu stiu daca raspunusl meu va primi funda dar as incerca sa te ajut.
Pai si eu am fost pusa in situatia ta.Si stii cum am rezolvat.am rugat un coleg sa se plimba cu mine si sa ne tinem de mana.[sa ne prefacem, pe scurt] si atunci el nu a mai avut tupeu sa comenteze.
Sau daca vrei sa iei o cale usoara tie daca iti place de cineva sau ceva de genul asta iti poti face prieten pentru ca. daca e asa. poti sa te saruti cu el iar daca tipul enervant observa se va enerva.Ori se va descuraja ori isi va face si el prietena sa iti faca tie in ciuda.[Fals.Pentru ca tu nu vei fii invidioasa pe el]
Sper ca te-am ajutat. Good luck!

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Gaseste-ti un prieten.
Se va descuraja pe loc!
Un baiat cu care sa te vada, daca e posibil chiar de mana...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc pentru fundita. Good luck!