| Mariosss a întrebat:

Cum scap de următoarea problemă: grosime penis 14 cm? Există vreo soluție pentru subțiere?

4 răspunsuri:
| anonimuIl a răspuns:

Nu e gros penisul tău.

Un penis de 15 cm circumferință are 5 cm grosime, cât o țeavă de aspirator.

Tu la 14 cm circumferință îl ai mai subțire decât un penis mai gros de 15 cm circumferință.

Deci - nu ai de ce să subțiezi penisul la circumferință de 14 cm.

Vezi cu lungimea cum stai că un penis normal gros de 5 cm este cam cât un vibrator mare lung de 20 cm și gros de 5 cm.

CHINUIEȘTI foarte rău femeile în pat cu un penis cât un vibrator mare dar te caută imediat tot timpul.

| anonimuIl a răspuns:

Vezi că o femeie care face sex cu un penis lung și gros REGLEAZĂ ea poziția în timpul sexului cât să intre penisul ca să nu o doară.

Și REGLEAZĂ poziția și în momentul ejaculării bărbatului în ea ca bărbatul să ejaculeze treptat din fundul vaginului spre ieșirea vaginului ca să nu se facă ZĂMOLEALĂ mare în vaginul ei.

Bărbatul NU are cum să bage penisul mai mult decât vrea ea prin cum reglează ea poziția indiferent cât de lung și gros este penisul bărbatului.

Femeile care fac sex PRIMA oară cu un bărbat cu penis mare URLĂ de durere în pat că ele NU știu cum să REGLEZE poziția ca să nu le doară.

Și bărbatului îi place foarte mult cum URLĂ ele de durere și plăcere.

Deci - penis lung și gros - nevasta tot cât vrea EA intră penisul ăla în ea - alte femei URLĂ de durere dar le și PLACE foarte mult să facă sex așa.

Nu ai de ce sa iti faci griji, nu e nici pe departe gros 14cm.

| dariaenache a răspuns:

Mai taie din ele da le dracul