| anonim8009 a întrebat:

Cum scap de teama de a face sex? Am 20 de ani si nu am facut pana acun desi am avut ocazii, imi este pur si simplu rusine ca nu o sa fiu in stare de nimic si o sa rada de mine, am si un penis mic, de doar 12 centimetri lungime si grosime, urat nu sunt. E normal sa imi fie atat de groaza sau e de inteles? Mai are cineva aceasta problema?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Teama, de ce?
Eu spun sa-ti gasesti intai o fata, sa fiti indragostiti unul de altul si treburile se duc singure spre sex.
Iar cand esti indragostita cu adevarat de un baiat, masura cucului nu mai conteaza atat de mult.
Iar tu, fiind constient ca ai un cuc mic, citeste macar cum sa faci un preludiu foarte bun fetei, ca macar un orgasm clitoridan sa primeasca si sa puteti avea un inceput sexual acceptabil.

| Emilian65 a răspuns:

Lasa gandurile adte la o parte si incearca sa gasesti o fata care sa te inteleaga si sa faca sex cu tine.

| Necunoscut112 a răspuns:

Nu, nu e normal. Cel mai rău lucru care se poate întâmpla e să nu te descurci si sa râdă de tine. Asa, si? Nu mai sunt alte fete? De undeva trebuie sa incepi. Nu se naste nimeni învăţat. Mai bine cât mai curând, decât pe la 30 de ani.

| anonim8009 explică:

Necunoscut112
si ce daca mai sunt si alte fete, penisul tot ala ramane, fii serios tu te-ai baga sa faci sex cu o fata daca ai avea o **** cat un deget? e vorba ca nu pot fizic nu ca trebuie sa mai invat ca penisul nu mai creste la varsta asta