| anonim_4396 a întrebat:

Cum scapi de emotii? intotdeauna am emotii cand trebuie sa ma intalnesc cu o fata, cand trebuie sa vorbesc cu ea la telefon, cand trebuie sa ma duc in cluburi etc, as vrea sa nu mai am emotii deloc sa fiu stapan pe mine, exista vreo alternativa? gen meditatii sau yoga

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Da, incearca yoga!

| Danysan a răspuns:

Amice uite ce trebuie sa faci :Incearca sa intri intr-o gasca de baieti care umbal cu fete.Sa dai nas in nas cu ele mai tot timpu, sa vezi cum e sa aborezi, cum sa devii tare, cum sa ai replica in minte cand iti zice ceva.Fa asta si o sa treci peste aceste chestii.Asta e solutia si crede-ma ca stiu ce vb.Trebuie sa vb cu cat mai multe fete, sa inveti sa fi dulce, nesimtit, tupeist, si seducator cand e cazu. Daca faci asta o sa vezi schimbare si sa vi sa imi spui.

| greyhound a răspuns:

Exercitiu, prietene, nu exista scurtaturi sau cheat-uri pentru asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ala din imagine e picior?

Răspuns utilizator avertizat
| Vlach a răspuns:

Nu face prostii d-astea oculte gen yoga sau mediatii...
Cluburi? serios? aveti in cap numai disractie.

| TerenteFTW a răspuns:

Dai funda lui Valeriu12345, varianta lui are 100% reusita, restul sunt sub 50% sanse

Răspuns utilizator avertizat
| Yay000 a răspuns:

Ei draci laughing Fiecare om, are firea lui care il face sa fie altfel de ceilalti.Incearcă doar să fii increzător in tine şi totul va veni de la sine, dacă nu pur si simplu lasă lucrurile aşa. Unora poate le place acest lucru la tine :*.

| Andr33yy a răspuns:

Experimenteaza aceste emotii mereu pana cand te obisnuiesti.singura modalitate dupa parerea mea. suporta emotiile. or sa treaca