| maria_4650 a întrebat:

Cum se comporta o persoana atunci cand iubeste, si atunci cand simpatizeaza, sau doar place pe cineva. Care semnele, diferentele intre cele 2 :a iubi si a placea sau simpatiza.As fi multumita daca ar raspunde mai multi baieti:d. Funda

2 răspunsuri:
| par3ye a răspuns:

Simplu daca iubesti te inrosesti si simti o sezatie frumuasa, a placea doar te inrosesti, si a simpatiza zambesti cu el razi prieten bun, kiss:Ximi plav fluturi

| d3ny_2962 a răspuns:

Eu sunt fratele mai mare acestei fete si o sa-ti raspundbig grin
p0i uite daca un baiat chiar te iubeste incearcal ia-o pe o prietena cea mai buna care o ai care te sustine si insinuati ca va certati in fata lui at ea incepe sa te alerge si uh ar trebui sa te faci ca cazi pe jos dar sa nu te mai misti daca el te iubeste te va pupa sau ceva va fi foarte agitat daca te-ar iubi crede-ma am traitohee hee