| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt semnele ca o fata te place cum se comporta etc?

4 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Iti ofera o atentie deosebita, se uita zambind la tine...winking

| VampireBlood a răspuns:

Îţi zâmbeşte mereu, uneori poate să-ţi ia apărarea în diferite situaţii, încearcă să stea în preajma ta, se uită mereu la tine.

| xRebecaaa a răspuns:

Pai, iti zambeste, ea deschide mereu o conversatie, se da pe langa tine thinking si multe altele.
Uneori, chiar se uita insistent la tine, si se preface ca cineva a impins-o in tine.

| Kokoooooo a răspuns:

Iti poti da seama daca o fata te place prin:
-felul in care te priveste(se uita mai mereu la tine)
-felul in care iti vorbeste(iti tremura vocea daca e timida)
-felul in care se comporta cu tine...De obicei cand o fata te place iti da de inteles lucrul asta. happy