| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt semnele ca o fata te place cum se comporta cu tine etc?

2 răspunsuri:
| GeorgianaVlc12 a răspuns:

Se baga in seama cu tine iti cere nr de telefon si te intreaba daca ai iubita

| hooliganbro a răspuns:

Nu numai! te priveste, te sustine (te protejeaza de sentimentul ca nimeni nu te-ntelege, ride la glumele tale, daca ai vreun talent, e te lauda) privirea ei e mai gingasa, mai luminoasa atunci cind o indreapta spre tine, atunci cind vorbesti cu alte fete, chiar daca e implicata intr-o discutie, se vede clar ca i s-a schimbat expresia fetei. Sint inca atit de multe subtilitati pe care putin probabil ca le vei observa, cum ca are tahicardie, daca ai pune mina pe gitul ei ai simti ca singele puseaza foarte tare, poate tremura foarte putin, iti raspunde de obicei ceva foarte facepalm, deoarece in acel moment ea se gindeste ce noroc are ca vorbesti in acel moment cu ea. Sper ca te-am ajutat!