| anonim_4396 a întrebat:

cum se comporta un baiat in preajma fetei pe care o place?(mentionez ca noi nu vorbim, ne stim doar din vedere si vreau sa vad daca mi se pare doar sau lui chiar ii place de mine)daca se poate sa imi raspundeti cat mai sincer si nu la misto. Dau fundita big grin

2 răspunsuri:
| HoTSaucE a răspuns:

Ai spus ca nu v-ati vorbit (inca)laughing
Pai sa vedem:
-depinde de baiat, se uita la tine.Aici unii sunt mai discreti, altii se holbeaza fara nici o jena, depinde de caracterlaughing
-daca nu va vorbiti, ar cam fi cazul.Incearca sa deschizi tu subiectul daca nu o face el.Stiu ca fetele cred ca este mai frumos sa faca baiatul primul pas, insa hai sa fim seriosi! Nu mai suntem in anii '90 cand baiatul trebuia sa ii faca (virgula) curte fetei.
-ce ar mai fi de spus...mult succes si ia-o incet daca il placi sa nu il sperii sau sa ii faci o impresie nedoritalaughing

| Mary1904 a răspuns:

-Te priveste tot timpul, si cand te uiti la el iti zambeste.
- Iti face des complimente si incearca sa se bage in seama cu tine.
- E mai tot timpul in preajma ta, frecventeaza aceleasi locuri ca si tine

Sunt multe lucruri, multe semne. Dar daca nu ati vorbit niciodata, imi vine greu sa cred ca te place. Dar cine stie? Sunt atatia care se plac si nu isi spun. ^_^ Bafta!