| Maria002 a întrebat:

==FUNDA==
Buna! Vreau sa nu va bateti joc de ce o sa va zic, daca stiti ca nu ma puteti ajuta nu raspundetibatting eyelashes
Deci eu il iubesc pe un baiat de la mine din clasa, dar el e cu una din prietenele mele cele mai bune. Faza e ca atunci cand vorbim pe mess si nu e ea prin preajma, ne distram adica vorbim lucruri care si mie si lui ni se par interesante si ne intelegem foarte bine. Oare lui ii place si de mine? Sau doar se comporta frumos cum cred ca face si cu alte fete? Cum pot sa il "cuceresc"? Am nevoie de ajutor pentru ca imi place de el la nebunie:X:X
Funda si votbatting eyelashes

3 răspunsuri:
| iulya_9118 a răspuns:

Pai.trebuie as ai rabdare.nu stiu da-te pe langa el.nu o sa fie la nesfarsit cu pr ta. o sa se desparta candva de ea.big grinsi daca te place o sa te intrebe pe tinebatting eyelashes. succes:*

| Mariposa97 a răspuns:

Cred ca te place, nu ai observat cum se comporta cand sunteti singuri, e mai dragut cu tine, iti zambeste, vorbiti des. Daca este asa te place...si mai bine intreaba-o pe prietena ta cum se intelege cu el incerca sa afli cat mai multe despre el, iar tu fi cat mai draguta cu el, si pana la urma "povestea voastra" o sa aiba un final fericit si cred ca o sa se desparta foarte repede de prietena ta, incearca sa ii fi cea mai buna prietena ( simpatie=>prietenie=>dragoste)

| Tiu_Marius_1993 a răspuns:

Deci fi sincera si discuta cu el.