| Angel1995 a întrebat:

Cum se cucereste baiatul capricorn?

Nu pot da detalii aici... daca vrea cineva sa ma ajute sa imi trimita un mesaj. dau fundita din toata inima.multumesc mult.

4 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Iubitul meu e capriocorn, sa stii ca e pretentios si nu-i plac toate glumele, trebuie sa stai sa gandesti de 2 ori inainte de ai spune ceva ca sa nu iasa scandal, dar daca te alinti putin precum pisica l-ai atins la inima, trebuie sa te imbraci elegant si sexy asta adora, si sa fii harnica

| Bunny a răspuns:

Voi chiar credeti in zodiac?laughingDaca ar fi s'o luam asa :exista 13 constelatii->De ce doar 12 zodii?laughing(si cica s'o bage si pe ultima->asta nu cumva ar schimba ceva zodii?laughing ). Chiar si unii gemenii(care sunt aceeasi zodie si ascendent) sunt extrem de diferiti.Deci zodiacul chiar nu are nici o legatura.Cat despre baiat : lasa prostiile astea si fii tu insati cu el, incearca sa il cunosti mai bine, sa aflii ce ii place si ce nu, sa fii in primul rand prietena lui si sigur o sa dea roadewinking. Sper ca te'am ajutat:*.

| LoveIsTheAnswer a răspuns:

Buna. Poi de obicei baietii capricorni sunt foarte pretentiosi, le plac fetele istete, capabile sa ii provoace atat intelectual cat si spiritual, si sa fie ambitioase ca si el. Le plac fetele bine crescute, cu bun simt.Sa stii ca baietii capricorni tin foarte mult la imaginea lor, iar daca poti sa ii arati ca il adori si il si flatezi un pic, il poti avea la degetul mic.Nu trebuie sa fii vulgara nici verbal dar nici la aspect, nu ii plac fetele neingrijite si nici fetele fara bun simt.
Sper ca ti-am fost macar un pic de folos. Te-am pupacit dolche :*:*:*

| LiA_1752 a răspuns:

Eu sunt capricorn si prietenul meu la fel, dar intre noi e o diferenta foarte mare.Am observat ca trebuie sa le permiti sa-si spuna cuvintul nefiind intrerupt, de foarte multe ori trebuie sa cedezi la spusele lui(depinde ce spune si ce vrea). II este placut cind ii sunt indeplinite capriciile, nu iubeste sa auda vorbe vulgare, da o atentie deosebita aspectului exterior, dar si interior, si e de dorit sa evitati certurile. Dar totusi zodia nu are nici o importanta, fii tu insuti si originala in felul tau.